درباره ما

تاریخچه فعالیت

شرکت بین المللی قایق طلایی شایان کیش با بهره گیری از کادری مجرب و جوان، با هدف ارایه خدمات در خصوص انواع قایق، کشتی تفریحی و یات، شناورهای فایبرگلاس و سازه های ساحلی و فراساحلی و قطعات و نگه داری و تعمیر و تامین قطعات دریانوردی در جزیره زیبای کیش در سال 1398 (2020) آغاز به کار نموده است. این مجموعه از ابتدای شروع فعالیت خود با توجه به نیاز روزافزون بازار و درک ضرورت ها با ایجاد طرح های توسعه اقدام به افزایش تنوع خدمات در امر ارتقا و تیونینگ و بدنه شناورهای فایبرگلاس نمود.

سوالات متداول در مورد قایق و کشتی

رسالت و تعهد در ارائه خدمات قایق طلایی

ما تیم هستیم! شرکت بین المللی قایق طلایی کیش با بهره گیری از کادری مجرب و جوان آماده ارائه خدمات با بروزترین تخصص ها و روش های دنیا اماده ارائه خدمات می باشد. به روز ترین امکانات و مهندسین این شرکت به دنبال اهداف توسعه و به منظور ارتقا و ثبات کیفیت با تکیه بر دانش فنی مدیران و کارکنان سخت کوش اقدام به راه اندازی بخش تحقیق و توسعه (R&D) نموده تا با گذشت زمان منطبق با استاندارد های روز دنیا در این صنعت گردد. همیشه در کنارتان هستیم قایق طلایی در تمامی مراحل دریانوردی اعم از تامین و اخذ مجوزهای قانونی و فنی و ایمنی و ترخیص از گمرک مواد اولیه و مصرفی و تجهیزات و موتور و گیربکس و قطعات تا تعمیر , سرویس و حمل نقل وسایل دریایی در کنار شما خواهد بود.

ما تیم هستیم!

شرکت بین المللی قایق طلایی کیش با بهره گیری از کادری مجرب و جوان آماده ارائه خدمات با بروزترین تخصص ها و روش های دنیا اماده ارائه خدمات می باشد.

به روز ترین امکانات و مهندسین

این شرکت به دنبال اهداف توسعه و به منظور ارتقا و ثبات کیفیت با تکیه بر دانش فنی مدیران و کارکنان سخت کوش اقدام به راه اندازی بخش تحقیق و توسعه (R&D) نموده تا با گذشت زمان منطبق با استاندارد های روز دنیا در این صنعت گردد.

همیشه در کنارتان هستیم

قایق طلایی در تمامی مراحل دریانوردی اعم از تامین و اخذ مجوزهای قانونی و فنی و ایمنی و ترخیص از گمرک مواد اولیه و مصرفی و تجهیزات و موتور و گیربکس و قطعات تا تعمیر , سرویس و حمل نقل وسایل دریایی در کنار شما خواهد بود.

مهندس رضا شایان مهر
بنیانگذار و مدیریت مجموعه

برای دریافت خدمات و مشاوره درباره خرید , فروش , تعمیر و نگهداری انواع قایق و کشتی های تفریحی ، باری و تجاری با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۳۳۱۱۵۰۹۰ - 00987644451028

مجوز و لایسنس ها قایق طلایی

موجود است، هم‌اکنون میتوانید سفارش دهید!
ناموجود!